Najlepšie hodiny angličtiny v meste a ešte viac!

Naše online a osobné kurzy sú prepojené rovnakým DNA: rozdiel je len miesto konania.
Image

Spoznajte učiteľa

Všetky naše online i osobné kurzy pre tínedžerov a dospelých sú vyučované James Blore, ktorý má 25 rokov skúseností ako učiteľ a viac ako 20 rokov skúseností ako Cambridge skúšajúcí.

Po štúdiu chémie v Oxforde, sa najprv James stal učiteľom vedy a neskôr EFL učiteľom. Potom prišiel na Slovensko v roku 1998 a zamestnal sa v Akadémii vzdelávania v Humennom.

V roku 2000 sa zamestnal v British Council v Košiciach, kde sa neskôr stal skúšajúcim pre Cambridge skúšky a vyštudoval DELTA, a nakoniec sa stal riaditeľom študijného centra.

V roku 2006 James spolu s manželkou Dagmar založili The School of Blore, jazykovú školu. Ich učenie je založené na viacerých dôležitých presvedčeniach:

Učenie jazyka znamená učiť sa komunikovať

Strávite väčšiu časť svojich hodín rozprávaním s Jamesom, alebo rozprávaním so svojimi spolužiakmi a používate jazyk, ktorý ste sa naučili.

Učenie by malo byť sústredené na žiaka

Váš pokrok a vaša spokojnosť sú našimi prioritami. Dôkladne preveríme vaše potreby a privítame spätnú väzbu hocikedy počas kurzu.

Učenie by malo pokračovať taktiež mimo triedy

Čím viac si angličtinu precvičujete, tým viac sa zlepšíte. Máme veľa nápadov a rád, kníh a zdrojov nato, aby sme vám pomohli pokračovať učenie aj doma.

Učenie by mala byť zábava

James strávil veľa rokov nato, aby zostrojil pohodové a zábavné prostredie na učenie, ale je pre neho dôležité, aby ste rozmyšľali aj vy.

Vyberte si svoj kurz

Ponúkame vám tri hlavné druhy kurzov v skupinách od 4 do 10 študentov, taktiež aj individuálne hodiny na mieru. Každý druh kurzu môže byť osobný, alebo online, ale individuálne hodiny sa konajú zvyčajne online v doobedňajších hodinách. Informácie o dátumoch konania kurzov a ich ceny nájdete v cenníku.

Všeobecná angličtina a príprava na skúšky

Toto sú naše bežné kurzy: dvakrát do týždňa, vyvážené gramatikou, slovnou zásobou, zručnosti, a (od B2 stupňa) precvičenie na Cambridgeské skúšky.

Konverzačné kurzy

Pre tých, ktorí majú menej času, naše konverzačné kurzy sú len raz do týždňa, a sú zamerané hlavne na komunikáciu. Sú niečo ako ľahšia verzia našich štandardných kurzov.

Intenzívna príprava na skúšky

Tieto kurzy sú raz do týždňa a sú úplne zamerané na to, aby Vás čo najviac pripravili na skúšky za pár mesiacov. Prejdeme si každú časť skúšky, porozprávame o stratégiách, a precvičujeme!

Individuálne hodiny

Obsah týchto hodín je presne šitý na mieru študenta. Zvyčajne zaraďujeme rozprávanie, nasleduje oprava chýb a práca na gramatike a slovnej zásobe.

Diagram ukazuje približný obsah prvých troch tipov kurzu. “Iné” znamená Čítanie, Počúvanie a konzultácia Písania (písanie esejí sa vykonáva doma). Toto je len približný údaj pre Vás, presná rovnováha aktivít v triede je daná tým, čo presne daná trieda potrebuje: niektoré skupiny uprednostňujú napríklad viac gramatiky.

Image
CEF levels and Cambridge English Scale

Otestujte sa

Naším cieľom je, aby vaše učenie bolo pre Vás čo najefektívnejšie, a dôležitý faktor toho je uistiť sa, že ostatní študenti v skupine sú čo najbližší stupeň znalostí ako ste vy. Z tohto dôvodu ponúkame kurzy v rôznych úrovniach a tiež vaše otestovanie pred nástupom do kurzu zdarma, aby sme sa uistili, že sa dostanete do správnej skupiny.

Je to veľmi jednoduché, a naozaj sa nie je čoho obávať! Budete mať 10-20 minútový online rozhovor s Jamesom (nebojte sa, rozpráva trochu aj slovensky). On ohodnotí vašu úroveň a taktiež ak by ste mali doplňujúce otázky, tu je na to priestor.

James Vám rád poradí a zašle ukážkové testy emailom, aby ešte lepšie otestoval vaše zručnosti v jazyku, hlavne, ak plánujete robiť v budúcnosti skúšky. Ak sa chcete otestovať pred našim rozhovorom, na Cambridge English stránke nájdete krátky test.

Test je úplne zdarma a nie je záväzný (samozrejme, budeme radi, ak sa k nám pridáte). Hravo si môžete dohodnúť test použitím formulára uvedeného dole, alebo kontaktovať nás tu.

Rezervujte si svoj online rozhovor

V prípade Vášho záujmu o náš kurz a určenie Vašej úrovne Jamesom, prosím vyberte si dátum a čas, ktorý Vám najviac vyhovuje a vyplňte vaše detaily.