Image

Ako autorizované skúšobné centrum pre Cambridge English, ponúkame rôzne skúšky, vrátane B2 First (FCE) a C1 Advanced (CAE) a C2 Proficiency (CPE). Vy sa pripravujete: nechajte nás postarať sa o administratívnu stránku.

Prečo Cambridge skúšky?

Vstup na univerzitu

Skúšky C1 Advanced (CAE) a C2 Proficiency (CPE) sú prijímané takmer všetkými univerzitami a fakultami vo Veľkej Británii pre bakalárske a magisterské štúdium. Sú tiež jedinými kvalifikáciami z angličtiny, ktoré sú oprávnené pre získanie bodov na UCAS.

Príležitosti v zamestnaní

Tisíce zamestnávateľov po celom svete uznávajú skúšky Cambridge English ako dôkaz vašich anglických zručností. S ich neobmedzenou platnosťou sú perfektné pre vyniknutie z davu po mnohých rokoch.

Získanie náskoku

Kvalifikácie Cambridge English Young Learner a School sú špeciálne navrhnuté pre žiakov školského veku, poskytujú im pravidelné milníky, aby ich motivovali a pomohli im komunikovať s istotou.
Image

Ktorá skúška?

Cambridge English skúšky sú usporiadané do úrovní podľa CEFR - od pred-A1 (začiatočníci) až po C2. Existuje tiež niekoľko rôznych typov skúšok, ako je uvedené nižšie. Informácie o cenách a najnovších termínoch skúšok nájdete na našej stránke s cenami, a ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.
Image

Všeobecné a vyššie vzdelanie

Skúšky Key, Preliminary, First, Advanced a Proficiency sú pre študentov, ktorí potrebujú angličtinu pre kariéru a vyššie vzdelanie. Našou najobľúbenejšou skúškou je C1 Advanced (predtým CAE), ktorá sa často používa na prijímanie na univerzitu a iné účely.

Školy a mladí študenti

Starters, Movers a Flyers predstavujú deťom každodennú písanú a hovorenú angličtinu. "For Schools" verzie skúšok Key, Preliminary a First sú ďalším logickým krokom a dobrým miestom pre staršie deti, ktoré sa chcú začať učiť angličtinu.

Skúšky na viacerých úrovniach

Najznámejšou z nich je IELTS, ktorý je spravovaný výhradne v Britskou Council. Často sa používa na prijímanie na univerzitu, rovnako ako C1 Advanced.

Pripravení na registráciu?

Ak už viete, ktorú skúšku chcete absolvovať, a overili ste si dátum, cenu a termín platby, môžete sa zaregistrovať na skúšku kliknutím na tlačidlo a vyplnením formulára. (Upozorňujeme, že vás zaregistrujeme na skúšku iba v prípade, že je úplne zaplatená pred príslušným termínom).
Registrovať sa teraz

Dva až tri týždne pred dátumom vašej skúšky vám zašleme Potvrdenie o účasti a harmonogram, ktorý obsahuje dátum a miesto vašich skúšok a pravidlá, ktoré musíte dodržiavať. V deň skúšky musíte mať so sebou platný občiansky preukaz s fotografiou a prísť najneskôr 30 minút pred začiatkom prvej časti.

Vaše výsledky dostanete približne štyri týždne po skúške, a vaše osvedčenie si budete môcť prevziať od nás v ďalších štyroch týždňoch po tom. V prípade skúšok First, Advanced a Proficiency je možné elektronicky zdieľať vaše výsledky s univerzitou, ak niekde potrebujú potvrdenie o vašich výsledkoch pred príchodom vašeho osvedčenia.

Image
Image

Potrebujete pomoc?

James je váš človek. Je Cambridgeským hodnotiteľom už 20 rokov a vyučuje skúškové triedy ešte dlhšie. Úspešne pripravil stovky kandidátov a vie všetko, čo je potrebné vedieť o skúškach Cambridge. Vyučuje všetky naše skúškové triedy, online aj osobne. Máme dva typy kurzov na prípravu na skúšky:

Všeobecné kurzy FCE a CAE

Tieto sú naše "štandardné" kurzy: dvakrát týždenne, s vyváženým pomerom gramatiky, slovnej zásoby, práce so zručnosťami a cvičení pre skúšky Cambridge English.

Intenzívne kurzy

Ak plánujete skúšku v najbližších mesiacoch, tento kurz raz týždenne je pre vás. Preskúmame každú časť skúšky, diskutujeme o stratégiách a precvičujeme!
Zistite viac

Nie Ste Si Istí? Rezervujte si Online Chat

Našim cieľom je spraviť váš skúškový zážitok čo najhladším. Dôležitou súčasťou toho je zabezpečiť, aby ste správne zvolili skúšku v správnom čase a pochopili, akú prípravu potrebujete. Aby sme vám s tým pomohli, ponúkame bezplatnú poradenskú službu.

Je to veľmi jednoduché a absolútne sa nemusíte ničoho báť! Budete mať 10-20 minútový online chat s Jamesom (nebojte sa, hovorí aj po slovensky). Preskúša úroveň vašej ústnej angličtiny a zodpovie všetky vaše otázky.

James vám možno tiež navrhne zaslanie elektronických materiálov na skontrolovanie úrovne vašich iných zručností. Ak by ste chceli pred chatom niečo preskúmať, na webovej stránke Cambridge English je rýchly test.

Naša poradenská služba je úplne bezplatná a nezáväzná, je nato, aby sme vás vedeli zapísať na skúšku alebo do kurzu. Môžete si chat zariadiť pomocou tohto formulára: jednoducho si vyberte dátum a čas a potom vyplňte svoje údaje. Alebo, ak uprednostňujete, môžete nás kontaktovať cez našu kontaktnú stránku.