Príprava na skúšky

Ponúkame Vám dva typy kurzov, ktoré sú zamerané na prípravu na skúšky: štandardný a intenzívny. Vo všetkých kurzoch vyučuje James Blore a maximálny počet študentov v skupine je dvanásť.

Naše štandardné kurzy – FCE, CAE a CPE – sú vhodné pre tých, ktorí v budúcnosti plánujú absolvovať Cambridgeskú skúšku, ale potrebujú sa ešte zdokonaliť. Na rozdiel od intenzívnych hodín, ktoré sa sústreďujú na precvičovanie testov, tieto kurzy sú zamerané na zlepšenie Vašich jazykových zručností, gramatiky a slovnej zásoby (sú to v podstate kurzy všeobecnej angličtiny na vyššej úrovni). Aj počas týchto hodín sa budete učiť o jednotlivých častiach skúšky a precvičíte si ich, ale menej ako na kurzoch intenzívnej prípravy.

FCE a CAE kurzy prebiehajú dvakrát v týždni, v pondelok a v stredu, alebo v utorok a vo štvrtok so začiatkom o 16:30 alebo 18:15. Kurzy zamerané na CPE v súčasnosti prebiehajú raz do týždňa, v utorok od 18:15 do 19:45.

Naše intenzívne kurzy – FCEX a CAEX – sú ideálne pre tých, ktorí sa pripravujú na absolvovanie skúšky v nasledujúcich troch mesiacoch. Kurzy FCEX a CAEX sa odohrávajú jedenkrát v týždni a dôkladne sa v nich oboznámite so všetkými časťami skúšky (Reading, Writing, Use of English, Listening a Speaking). Tiež sa naučíte efektívne pracovať s testami. Jednotlivé časti testu si precvičíte priamo na hodinách, kde môžete prípadné otázky ihneď konzultovať s Jamesom, ale aj doma. Ak ste rozhodnutí absolvovať jednu z Cambridgeských skúšok v najbližšom možnom termíne, neváhajte nás kontaktovať, kurzy sa zvyčajne rýchlo obsadia.

Máte záujem? Kontaktujte nás teraz a dohodnite si termín nezáväzného a bezplatného vstupného testu. James Blore sa s Vami porozpráva o úrovni Vašej angličtiny, poradí Vám, ktorá skúška je pre Vás správna, v akom termíne by ste ju mohli absolvovať a ktorý kurz je pre Vás najvhodnejší. Informácie o dátumoch konania kurzov a ich cenách nájdete v cenníku. V cene je vždy zahrnuté zaradenie do kurzu a všetky učebné materiály.