Registrácia na skúšky FCE, CAE a CPE

Jazyková škola The School of Blore Vás nielen pripraví na Cambridgeské skúšky, ale ako „Authorised Cambridge English Language Assessment Centre“ Vás na skúšku aj zaregistruje a vybaví všetky formality bez akéhokoľvek dodatočného poplatku. Vašou jedinou úlohou je uhradiť sumu za konkrétnu skúšku v hotovosti, alebo bankovým prevodom a my sa postaráme o všetky formality od registrácie až po prevzatie certifikátu.

PET, FCE a CAE sa konajú v našej škole v Košiciach trikrát ročne (marec, jún a november/december) a je potrebné registrovať sa niekoľko týždňov vopred. CPE sa koná u nás raz až dvakrát ročne, pri minimálnom počte štyroch kandidátov. Viac informácií o poplatkoch a termínoch nájdete v tabuľke vedľa.

Približne 2-3 týždne pred skúškou Vám pošleme informácie o mieste a presnom čase konania jednotlivých častí skúšky. Približne 6-7 týždňov po skúške si budete môcť skontrolovať Váš výsledok na internete a 3-4 týždne od zverejnenia výsledkov si Váš certifikát môžete vyzdvihnúť osobne v kancelárii na 4. poschodí.

Príprava na Cambridgeské skúšky

Ak si želáte, aby sme Vás zaregistrovali na skúšku, alebo máte akékoľvek otázky o skúškach, prosím, kontaktujte nás čo najskôr. Ak neviete, ktorá skúška je pre Vás vhodná, radi Vám pomôžeme rozhodnúť sa na základe nezáväzného a bezplatného vstupného testu. V prípade potreby Vám radi odporučíme jeden z našich intenzívnych kurzov prípravy na skúšky.

.
skúškaCEFR*cena EURnajbližší termín
KETA2105tbc
PETB1105tbc
FCEB219018/04/2020
CAEC120018/04/2020
CPEC221012/06/2020

*CEFR – Common European Framework of Reference for Languages