Registrácia na Cambridgeské skúšky

Jazyková škola The School of Blore Vás nielen pripraví na Cambridgeské skúšky, ale ako „Authorised Cambridge English Language Assessment Centre“ Vás na skúšku aj zaregistruje a vybaví všetky formality bez akéhokoľvek dodatočného poplatku. Vašou jedinou úlohou je uhradiť sumu za konkrétnu skúšku v hotovosti, alebo bankovým prevodom a my sa postaráme o všetky formality od registrácie až po prevzatie certifikátu.
Authorised Examination Centre

CAE sa koná v našej škole v Košiciach trikrát ročne (marec/apríl, jún a december) a je potrebné registrovať sa niekoľko týždňov vopred. FCE a CPE sa konajú u nás raz až dvakrát ročne, pri minimálnom počte štyroch kandidátov. Viac informácií o poplatkoch a termínoch nájdete v tabuľke vedľa.

Približne 2-3 týždne pred skúškou Vám pošleme informácie o mieste a presnom čase konania jednotlivých častí skúšky. Približne 4-6 týždňov po skúške si budete môcť skontrolovať Váš výsledok na internete a 3-4 týždne od zverejnenia výsledkov si Váš certifikát môžete vyzdvihnúť.

Ak si želáte, aby sme Vás zaregistrovali na skúšku, alebo máte akékoľvek otázky o skúškach, prosím, kontaktujte nás čo najskôr. Ak neviete, ktorá skúška je pre Vás vhodná, radi Vám pomôžeme rozhodnúť sa na základe nezáväzného a bezplatného vstupného testu. V prípade potreby Vám radi odporučíme jeden z našich intenzívnych kurzov prípravy na skúšky.

.
skúškaCEFR*cena EURnajbližší termín
StartersPre A165tbc
MoversA165tbc
FlyersA265tbc
KETA2105tbc
PETB1110tbc
FCEB2190tbc
CAEC120016/10/2021
CPEC2210tbc

*CEFR – Common European Framework of Reference for Languages