Všeobecné kurzy angličtiny

V kurzoch všeobecnej angličtiny sa naučíte efektívne a sebavedomo komunikovať. Predovšetkým budete veľa rozprávať, ale tiež si rozšírite slovnú zásobu, zlepšíte sa v gramatike a zdokonalíte si počúvanie, čítanie, písanie a výslovnosť. V kurzoch pre študentov s vyšším stupňom znalosti angličtiny si precvičíte aj rôzne časti Cambridgeských skúšok, takže tieto kurzy sú vhodné aj pre záujemcov o Cambridgeské certifikáty.

Kurzy sú rozdelené na viacero úrovní, ktoré môžete vidieť v tabuľke vedľa. Vo všetkých kurzoch pre pokročilých vyučuje James Blore a maximálny počet študentov je dvanásť. Kurzy prebiehajú dvakrát do týždňa – v pondelok a v stredu, alebo v utorok a vo štvrtok. Dni a čas Vášho kurzu sú určené podľa stupňa znalosti angličtiny.

Vo všetkých kurzoch pre začiatočníkov vyučuje Dagmar Blore. Prebiehajú v triede Blorko na štvrtom poschodí a je v nich najviac osem študentov. Tieto kurzy sa zvyčajne konajú raz do týždňa, so začiatkom o 18:00 alebo o 15:00.

.

Máte záujem? Kontaktujte nás teraz a dohodnite si termín nezáväzného a bezplatného vstupného testu. James Blore Vás osobne zaradí do správnej skupiny tak, aby ste mali spolužiakov s rovnakým stupňom znalosti angličtiny. Informácie o dátumoch konania kurzov a ich ceny nájdete v cenníku. V cene je vždy zahrnuté zaradenie do kurzu a všetky učebné materiály.

kurzy pre pokročilýchúroveň CEFR*
Proficiency (CPE)C2
Advanced (CAE)C1
First Certificate (FCE)B2
Upper IntermediateB2
IntermediateB1
.
kurzy pre začiatočníkovúroveň CEFR*
Pre-intermediateA2 - B1
ElementaryA1 - A2
BeginnerA1

*CEFR – Common European Framework of Reference for Languages (európsky referenčný rámec pre jazyky)

.

Nemáte dosť času chodiť na kurz dvakrát v týždni? Vyskúšajte naše konverzačné kurzy odohrávajúce sa jedenkrát v týždni.

Zvažujete absolvovanie Cambridgeskej skúšky v najbližších šiestich mesiacoch? Vyberte si kurz intenzívnej prípravy na Cambridgeské skúšky.